Darmowy program księgowy TaxMachine, kliknij aby pobrać.

Darmowa subskrypcja aktualizacji programu TaxMachine

Fundacja "Tęczowy Parasol" udostępnia podatnikom darmową licencję programu księgowego TaxMachine. Bezpłatne aktualizacje dla obecnie udostępnianego programu będą dostępne do dnia 2018-10-15.

Prosimy o przekazywanie 1% podatku dla Fundacji na numer KRS i cel szczegółówy automatycznie wpisywany do zeznań PIT w programie. Dzięki temu otrzymacie Państwo bezpłatną subskrypcję aktualizacji na dalszy okres, a Fundacja pozyska środki niezbędne do kontynuowania tego projektu.

Rozliczenie wpłat nastąpi przed dniem 2018-10-15, wpłaty 1% automatycznie przedłużą subskrypcję na kolejny okres. Przedłużenie nastąpi o okres wyliczony według obowiązującej w dniu rozliczenia ceny subskrypcji rocznej programu TaxMachine w wersji Profesjonalnej.

Aby przekazać 1% podatku nie trzeba nic robić, program automatycznie wpisze KRS i cel szczegółowy, który identyfikuje wpłatę jako pochodzącą od Państwa. Na poniższym zrzucie widać jak to wygląda na deklaracji PIT-37 (zawartość pola celu szczegółowego jest przykładowa, u Państwa będzie inna):

przekazywanie 1 procenta

Jednocześnie przypominamy, że darmowy program TaxMachine umożliwia zmianę domyślnego numeru KRS oraz celu szczegółowego i tym samym przekazanie 1% podatku na inny cel. Podatnicy, którzy nie mogą przekazać 1% podatku dla Fundacji, będą mogli nabyć subskrypcję aktualizacji programu TaxMachine na kolejne okresy na stronie producenta programu.