Darmowy dedykowany program PITy 2023/2024 dla każdej OPP

Udostępniliśmy możliwość generowania dedykowanych programów PITy 2023/2024 bezpłatnie dla każdej OPP. Teraz każda organizacja może mieć taki program za darmo, może uda się dzięki temu nieco zmniejszyć dysproporcje w rozkładzie kwot 1,5% podatku występujące wśród organizacji. Program TaxMachine PITy 2023/2024 to profesjonalne narzędzie do rozliczania deklaracji PIT, ma wszystko co potrzebne aby rozliczać nawet najbardziej skomplikowane przypadki. Program jest przydatny zarówno dla zwykłych podatników, rozliczających swój PIT raz w roku, jak i dla profesjonalistów zajmujących się tym zawodowo.

Możliwość zmiany numeru KRS

Program nie zawiera żadnych reklam oraz umożliwia zmianę numeru KRS na inny niż domyślny. Generowane u nas dedykowane programy nie blokują możliwości zmiany numeru KRS, możliwe jest wpisanie innego numeru KRS i celu szczegółowego, ale nie ma możliwości nie wpisania żadnego numeru, po wykasowaniu pojawia się numer domyślny określony w programie.

Uznaliśmy, że blokowanie zmiany KRS jest nie tylko nieuczciwe wobec zwykłych podatników, ale przekreśla także użyteczność programu w biurach rachunkowych i kancelariach podatkowych, które sporządzają duże ilości deklaracji PIT na zlecenie. Stosowanie Państwa wersji programu PITy przez profesjonalistów powinno przełożyć się na większe wpływy z 1,5% podatku.

Tworzenie dedykowanego programu PITy

Aby utworzyć własne instalatory należy przejść na stronę http://opp.ftpa.pl, zarejestrować się, w menu Twoje programy kliknąć Lista Twoich programów PITy, kliknąć Dodaj program, podać niezbędne dane i kliknąć Zapisz. Potem w tabelce z listą programów klikamy w Pobierz linki do programu, wybieramy najbardziej pasujący do naszej strony link graficzny i wstawiamy go na naszą stronę internetową czy profil w serwisie społecznościowym. Możemy też wysłać go do znajomych podatników e-mailem czy w inny sposób.

Dedykowany program PITy bez rejestracji

Od roku 2016 istnieje także możliwość wygenerowanie dedykowanego programu bez rejestracji, w tym celu na stronie http://opp.ftpa.pl/program podajemy tylko podstawowe dane (KRS i opcjonalnie cel szczegółowy) i klikamy "Zapisz", dla wygenerowanego tam programu dostępne są statystyki instalacji oraz galeria linków graficznych do wstawiania na własne strony.

Brak konieczności rejestracji znacząco upraszcza i przyspiesza procedurę tworzenia programu, ale nie zawiera wszystkich opcji dostępnych po zarejestrowaniu.

Zobacz też jak pomagamy organizacjom w pozyskiwaniu 1,5% podatku na cele statutowe.

Tags: program pit, 1% podatku, pit przez internet, opp, organizacja pożytku publicznego